Статистика вперто підтверджує, що рівень захворюваності дітей в Україні за останні роки стабільно зростає, і цей сумний факт констатують в офіційних заявах представники Міністерстра охорони здоров’я України та Всесвітньої організації охорони здоров’я. Перше місце займають захворювання органів травлення, на другому місці – захворювання органів дихання, далі – ураження серцево-судинної та ендокринної систем. Причин безліч. Але безсумнівно, що більша частина нових проблем і загроз здоров'ю це побічний продукт розвитку цивілізації. Полегшуючи і спрощуючи життя мільйонам людей, нові продукти і технології створюють явні і приховані небезпеки для всіх вікових груп, але в першу чергу для найбільш вразливої і найважливішої групи – дітей.
В останні десятиліття створені десятки мільйонів нових хімічних речовин, значна частина яких потрапляє в харчові ланцюжки людини. Їх вплив на здоров'я та можливі наслідки – величезна і малодосліджена проблема. Не меншу загрозу представляє і зміна концентрацій вже відомих речовин в основних природних середовищах: воді і повітрі. Не останню роль в житті людства відіграють такі чинники, як зміни клімату, напружений міський ритм, величезний неконтрольований аудіовізуальний потік.
Ми пропонуємо скористатись деякими знаннями та практичними порадами, що стануть у нагоді під час виховання підростаючого покоління. Нехай наші діти ростуть здоровими, щасливими та гармонійно розвиненими особистостями!
Скористуйтеся настановою для батьків, яка надасть можливість з впевненістю зробити правильний вибір на корись здоров’я дитини та усієї родини.
Обираємо повсякденні речі для догляду за дитиною від самого народження з турботою про здоров’я та довкілля!
Діти, що люблять і бережуть природу будуть розвиватися гармонійними особистостями, матимуть почуття прекрасного та розуміння тісного взаємозв'язку всього живого на планеті.
Це заклик вчених, які провели тестування іграшок для малюків на токсичність.
Рекомендації щодо впровадження стандарту «Зелений клас» та практичні поради для поліпшення екологічної результативності закладів освіти.
2012 © ВГО «Жива планета»
© Інститут екологічного управління та збалансованого природокористування
Всі права захищені
e-mail: info@gpp.in.ua